خرید اینترنتی و خرید آنلاین

1390/07/29

خرید تی شرت مولانا

نویسنده: احمد   طبقه بندی: خرید تی شرت، 

تی شرت مولانا

+

همراه با كتاب رمز و راز شیك پوشیدن

تقدیم به همه ایرانیان و دوستداران ادبیات

 شیك و زیبا شوید! 

تی شرت فوق العاده زیبا برای طرفداران مولانا

فقط رنگ سفید موجود می باشد

سایز مورد نظر خود را در قسمت پیغام خرید بنویسید

قیمت : 16000 تومان

خرید پستی           خرید پستی

همراه با كتاب رمز و راز شیك پوشیدن

فوق العاده شیك و زیبا

یك مدل فوق العاده مناسب برای پسران امروزی

شیك بپوشید

جلال‌الدین محمد ابن محمد ابن حسین حسینی خطیبی بكری بلخی معروف به جلال‌الدین رومی، جلال‌الدین بلخی، رومی، مولانا و مولوی (‎۶ ربیع‌الاول ۶۰۴، بلخ - ۵ جمادی‌الثانی ۶۷۲ هجری قمری، قونیه) از زبده‌ترین عارفان و یكی از مشهورترین شاعران ایرانی به شمار می‌آید. نام او محمد و لقبش در دوران حیات خود «جلال‌الدین» و گاهی «خداوندگار» و «مولانا خداوندگار» بوده و لقب «مولوی» در قرن‌های بعد (ظاهراً از قرن نهم) برای وی به كار رفته[نیازمند منبع] و از برخی از اشعارش تخلص او را «خاموش» و «خَموش» و «خامُش» دانسته‌اند. خانوادهٔ وی از خانواده‌های محترم بلخ بود و گویا نسبش به خلیفهٔ أول ابوبكر می‌رسد[نیازمند منبع] و پدرش هم از سوی مادر به قولی دخترزادهٔ سلطان محمد خوارزمشاه بود، هرچند «بدیع‌الزمان فروزانفر» از مولاناشناسان نامدار با ارائهٔ دلایل كافی این نظریه را رد كرده‌است.

 

یك مدل فوق العاده جذاب برای  آقایونی كه

می خوان یك خرید راحت را امتحان كنند

قیمت : 16000 تومان

خرید پستی           خرید پستی

همراه با كتاب رمز و راز شیك پوشیدن

قابل ست كردن با لباس های اسپرت

مكمل زیبایی و جذابیت شما

 زندگی

جلال‌الدین محمد بلخی در ۶ ربیع الاول سال ۶۰۴ هجری قمری در بلخ (ولایتی در افغانستان امروزی) زاده شد. پدر او مولانا محمدبن حسین خطیبی است كه به بهاءالدین ولد معروف شده‌است.و نیز او را با لقب سلطان العلماء یاد كرده‌اند. بهاءولد از اكابر صوفیه و اعاظم عرفا بود و خرقهٔ او به احمد غزالی می‌پیوست. وی در علم عرفان و سلوك سابقه‌ای دیرین داشت و از آن رو كه میانهٔ خوشی با قیل و قال و بحث و جدال نداشت و علم و معرفت حقیقی را در سلوك باطنی می‌دانست و نه در مباحثات و مناقشات كلامی و لفظی، پرچمداران كلام و جدال با او از سر ستیز در آمدنداز آن جمله فخرالدین رازی بود كه استاد سلطان محمد خوارزمشاه بود و بیش از دیگران شاه را بر ضد او برانگیخت. به درستی معلوم نیست كه سلطان العلماء در چه سالی از بلخ كوچید، به هر حال جای درنگ نبود و جلال الدین محمد ۱۳ سال داشت كه سلطان العلماءرخت سفر بر بست و بلخ و بلخیان را ترك گفت و سوگند یاد كرد كه تا محمد خوارزمشاه بر تخت جهانبانی نشسته به شهر خویش باز نگردد.

فقط رنگ سفید موجود می باشد

سایز مورد نظر خود را در قسمت پیغام خرید بنویسید

قیمت : 16000 تومان

خرید پستی           خرید پستی

همراه با كتاب رمز و راز شیك پوشیدن

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

آخرین چیزی كه برای جذابیت نیاز دارید.

پس شهر به شهر و دیار به دیار رفت و در طول سفر خود با فریدالدین عطار نیشابوری نیز ملاقات داشت و بالاخره علاءالدین كیقباد قاصدی فرستاد و او را به قونیه دعوت كرد. او از همان بدو ورود به قونیه مورد توجه عام و خاص قرار گرفت.

پیوستن شمس به مولانا

روزی مولوی با خرسندی و بی خیالی از راه بازار به خانه باز می‌گشت ناگهان عابری نا شناس از میان جمعیت پیش آمد گستاخ وار عنان فقیه و مدرس پر مهابت شهر را گرفت و در چشمهای او خیره شد و گستاخانه سؤالی بر وی طرح كرد: «صراف عالم معنی، محمد (ص) برتر بود یا بایزید بسطام؟»

مولانای روم كه عالی ترین مقام اولیا را از نازلترین مرتبهٔ انبیا هم فروتر می‌دانست با لحنی آكنده از خشم جواب داد: «محمد(ص) سر حلقهٔ انبیاست بایزید بسطام را با او چه نسبت؟»

قیمت : 16000 تومان

خرید پستی           خرید پستی

همراه با كتاب رمز و راز شیك پوشیدن

اما درویش تاجرنما كه با این سخن نشده بود بانگ برداشت: «پس چرا آن یك (سبحانك ما عرفناك) گفت و این یك (سبحانی ما اعظم شأنی) به زبان راند؟» مولانا لحظه‌ای تأمل كرد و گفت: «با یزید تنگ حوصله بود به یك جرعه عربده كرد. محمد دریانوش بود به یك جام عقل و سكون خود را از دست نداد». مولانا این را گفت و به مرد ناشناس نگریست در نگاه سریعی كه بین آنها رد وبدل شد بیگانگی آنها تبدیل به آشنایی گشت. نگاه شمس به مولانا گفته بود از راه دور به جستجویت آمده‌ام اما با این بار گران علم و پندارت چگونه به ملاقات الله می‌توانی رسید؟

ونگاه مولانا به او پاسخ داده بود: «مرا ترك مكن درویش و این بار مزاحم را از شانه‌هایم بردار.»

پیوستن شمس به مولانا در حدود سال ۶۴۲ هجری قمری اتفاق افتاد و چنان او را واله وشیدا كرد كه درس و وعظ را كنار گذاشت و به شعر و ترانه و دف و سماع پرداخت و از آن زمان طبع ظریف او در شعر و شاعری شكوفا شد و به سرودن اشعار پر شور و حال عرفانی پرداخت. شمس به مولانا چه گفت و چه آموخت و چه فسانه و فسونی ساخت كه سراپا دگرگونش كرد معمایی است كه «كس نگشود و نگشاید به حكمت این معما را». اما واضح و مبرهن است كه شمس مردی عالم و جهاندیده بود. و برخی به خطا گمان كرده‌اند كه او از حیث دانش و فن بی‌بهره بوده‌است مقالات او بهترین گواه بر دانش و اطلاع وسیع او بر ادبیات، لغت، تفسیر قرآن و عرفان است.

طبقه بندی

نویسندگان

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
<

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic