خرید اینترنتی و خرید آنلاین

1390/09/4

خرید بسته آموزشی P470

نویسنده: احمد   طبقه بندی: خرید سی دی و دی وی دی، 

خرید بسته آموزشی P470

نشر و فروش این محصول منحصراً به انتشارات پایگان واگذار گردیده و هر گونه كپی برداری و فروش مورد پیگرد قانونی از طرف وزارت ارشاد قرار خواهد گرفت.

هفتاد طرح تیپ سرمایه گذاری شركتهای تعاونی و  ۴۰۰ پروسه كامل ساخت و روش شكل دهی ابزار و وسایل

بسته آموزشی p470

20000 تومان

خرید پستی

دارای شماره ثبت در وزارت ارشاد

شماره ثبت : 12911

شماره پروانه نشر : 3843

تاریخ صدور مجوز : 1388/2/29

 

آیا تاكنون فكر كرده ایدكه چگونه می توان  ابزار، وسایل و یا محصولاتی كه هر روز هزارها عدد از آنها فروخته می شوند  ساخت و هم چنین وام چند صد میلیونی با بهره بسیار پایین دریافت كرد؟  

شما را با پروسه ساخت و دریافت وام  این وسایل آشنا می كند

 دریافت زمینها و وام های چند صد میلیونی

این بسته با استقبال زیادی رو به رو شده است، به طوری كه بعد از گذشت ۹ هفته، ساخت و پخش آن نایاب شده است  

%100 تضمینی

این بسته برای تمامی رشته های مهندسی و علوم از جمله مهندسی مكانیك (تمام شاخه ها ) مهندسی برق - مهندسی شیمی و پتروشیمی مهندسی مواد و متالوژی - مهندسی معماری - مهندسی چوب و كشاورزی - مهندسی پزشكی - مهندسی معدن -مهندسی هوافضا و….برای كلیه كارخانجات صنعتی و تمامی تولیدكنندگان كوچك و بزرگ  طراحی شده است حتی برای دانش آموزان و دانشجویان با تهیه این بسته مانند این است كه از رمز و راز  چندصد كارخانه و كارگاه تولیدی و دفتر كار كه  با وام های چند صد میلیونی تشكیل شده اند دیدن كرده اید و حالا می توانید با تكنیك ها آنها نیز آشنا شوید

بسته آموزشی p470

20000 تومان

خرید پستی

 

دارای شماره ثبت در وزارت ارشاد

شماره ثبت : 12911

شماره پروانه نشر : 3843

تاریخ صدور مجوز : 1388/2/29

 

ما همه مراحل كار را به سادگی در یك سی دی به شما توضیح داده ایم و شما از روز اول گام به گام در جهت كسب درآمد راهنمایی میكنیم . دقیقا از همان روز اول  فقط كافیست مراحل ارائه شده در سی دی را اجرا نمایید .
شما با بكارگیری آموزشهای این سی دی به سادگی می توانید خود را بعد از مدتی در بین ثروتمندان ببینید ....

               

 

می خواهید در خصوص ساخت كدام یك از محصولات زیر وام دریافت كنید

خلال دندان – شیشه عینك و لنز های رنگی - پاكت پلاستیك - فویل آلومینیومی - چوب گلف – تراك كامیون - ماشین آتش نشانی - شلوار جین - سی دی - درب بطری (بطری های فلزی كه آك شده هستند )-وان حمام و توالت فرنگی - جوراب شلواری زنانه - كپسول وقرص - شكلات و نان - ربات - قطعات الكترونیكی - درب كنترلی - سیمان-تابلوهای برق - بادكنك - ترموستات- كركره پنجره - اسكیت برد -موتور ماشین- پروانه هواپیما - بسته بندی تخم مرغ - ساخت شیشه - تولید تیله ها و گویهای رنگارنگ شیشه ای - لوله های عایق بكار رفته در صنعت نفت - ساخت رینگ ولاستیك - دیسك های سنگ زنی - ابزار آلات كارگاهی ( مته وچرخ دنده و میخو..) - كابینت آشپزخانه - لامپ مهتابی - كاغذ كپی - توپ بیلیارد و توپفوتبال آمریكایی توپ تنیس و

 

اگر دوست دارید راه دریافت وام از طریق راه اندازی یك كارگاه كه حداقل یكی ازاین وسایل

در آن كارگاه یا دفتر كار تولید م شود  آشنایی پیدا كنید حتما این مجموعه را تهیه كنید و از دیدن و مطالعه آن شگفت زده می شوید

بسته آموزشی p470

20000 تومان

خرید پستی

دارای شماره ثبت در وزارت ارشاد

شماره ثبت : 12911

شماره پروانه نشر : 3843

تاریخ صدور مجوز : 1388/2/29

دریافت وام 20 میلیونی برای ساخت و خرید

 

تولید و مونتاژ و مراحل ساخت و پروسه های طی شده در تولید یك شیء و روشهای دریافت وام های چند صد میلیونی

این محصول یكی از كمیاب ترین محصولات می باشداین محصول برای تمامی رشته های مهندسی و علوم از جمله مهندسی مكانیك (تمام شاخه ها ) مهندسی برق - مهندسی شیمی و پتروشیمی مهندسی مواد و متالوژی - مهندسی معماری - مهندسی چوب وكشاورزی - مهندسی پزشی - مهندسی معدن -مهندسی هوافضا و….برای كلیه كارخانجات صنعتی و تمامی تولیدكنندگان كوچك و بزرگ قابل استفاده و مفید می باشدحتی برای دانش آموزان و دانشجویان

زمین رایگان وام با بهره پایین

ما همه مراحل كار را به سادگی در یك سی دی و كتاب به شما توضیح داده ایم و شما از روز اول گام به گام در جهت  راه اندازی یك فعالیت اقتصادی یا خانه دار شدن راهنمایی میكنیم . دقیقا از همان روز اول  فقط كافیست مراحل ارائه شده در سی دی و كتاب را اجرا نمایید .
شما با بكارگیری آموزشهای این كتاب و سی دی  به سادگی می توانید خود را بعد از مدتی رویایی شیرین خاندار بودن و همچنین داشتن یك فعالیت اقتصادی باكسب درآمد  بالا  ببینید ....

 

بسته آموزشی p470

20000 تومان

خرید پستی

دارای شماره ثبت در وزارت ارشاد

شماره ثبت : 12911

شماره پروانه نشر : 3843

تاریخ صدور مجوز : 1388/2/29

 

 

100% تضمینی اما حالا شما هم می توانید لذت موفق شدن را تجربه كنید

 

ما امروز این سد رومی شكنیم وبا اقتدار اعلام می كنیم كه روشهای واقعی كسب درآمد  را می دانیم ومی توانیم آنرا به شما آموزش دهیم ..

 

 

تنها راه كسب درآمد برای كسانیكه می خواهند از صفر و با سرمایه كم (حتی بدون سرمایه) شروع كرده و به درآمد عالی برسند.

آیا باید باور كرد ؟ امروز احساس میكنم پس از ارائه این مجموعه كامل و بی نظیر سخت ترین كار من آن است كه به كسانی كه به كسب درآمد نیاز دارند بقبولانم كه این یك بازی و یا یك قرعه كشی یا جایزه و شانس طلایی و ثروت باد آورده و... نیست كه بیاید پول بدهید و منتظر بنشینید تا یك روز پول ها از آسمان بر شما ببارد – ذهن خسته مردم از این جور چیزها ، كه هر روز در جامعه با بمباران تبلیغاتی آن روبرویم كار مرا كمی مشكل كرده است .
 این یك فرصت شغلی است

نه قصد تبلیغ محصول خود را داریم و نه قصد بزرگنمایی و یا ظاهر سازی چون بدون فروش این محصول نیز درآمد خوبی  كسب می كنیم . بنابراین لطفا بدون هرگونه غرض ورزی و یا پیشداوری مطالب زیر را كامل بخوانید تا شما نیز قدم به دنیای بزرگ "انسانهای موفق" بگذارید.

كسب درآمد واقعی ا اصول دارد نه اینكه هر كسی كه وارد  شد و توانایی كاری را داشت  بخواهد  پولدار شود اگه اینجوری بود الان باید همه ملت پولدار شده باشن ... بین شما دوستانی كه در حال مطالعه این صفحه هستید آیا محض رضای خدا یكنفرتان تا به حال موفق شده اند!!! ... منكه بعید می دونم !!!

آیا حاضرید شروع كنید؟؟؟

من و همكارانم هم چند سال پیش مثل شما شروع كردیم به كار كردن و ارائه یك طرح خدماتی به اداره تعاون  و ... . اما بعد از مدتی متوجه شدیم كه از این كارها وامی در نمیاد برای همین خودمون كم كم دست به كار شدیم وتقریبا بعد از 7 ماه اولین وام را دریافت  كردیم .. كمی كه انرژی گرفتیم روشهای دیگه روهم تست كردیم تا اینكه موفق شدیم توی سایت بزرگی را بزنیم و یه درآمد ثابت پیدا كنیم !!! و حالا با پولی كه از همون روشها به دست آورده ایم به كارهای بزرگتر (و پرسودتری) دست زدیم كه برای ما واقعا درآمدزا هستند.

و اكنون نوبت شماست كه این فرصت استثنایی را از دست ندهید....!!!

ما این 400+70 روش واقعی كسب درآمد  را به صورت یك بسته آموزشی به نام p3 درآورده ایم كه قابل عرضه به شما می باشد . وام در این روشها بین 300 الی 500 میلیون تومان  است روشی كه در این بسته به شما آموزش داده می شود قبلا توسط ما تست و امتحان شده است (حداقل یكسال است كه روی آنها كار می كنیم .

این وامها واقعا چند صد میلیونی هستند

بسته آموزشی p470

20000 تومان

خرید پستی

دارای شماره ثبت در وزارت ارشاد

شماره ثبت : 12911

شماره پروانه نشر : 3843

تاریخ صدور مجوز : 1388/2/29

p470 شامل 400+70 روش موثر كسب درآمد  است كه قبلا توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است و 100 درصد پولساز هستند... شما هم اگر این روشها را بدانید از همین الان می توانید در بین دریافت كننده های وام و زمین رایگان باشید  ... حتی بیش تر از درآمدی كه پدران شما به دست می آورند !!! اگر شما به دنبال راهی جهت كسب درآمد  می گرددید كه با كمترین زمان بتوانید بیشترین درآمد را كسب كنید ، p470 ، جوابگوی شما خواهد . مهم نیست كه شما تا به حال چه روشهایی را برای كسب درآمد امتحان كرده اید و یا اینكه این روش به نظرتان امكانپذیر می باشد یا خیر ..... بلكه مهم این است كه این شیوه و این بسته آموزشی كاملا درآمدزا هست .

بسته آموزشی p470

20000 تومان

خرید پستی

دارای شماره ثبت در وزارت ارشاد

شماره ثبت : 12911

شماره پروانه نشر : 3843

تاریخ صدور مجوز : 1388/2/29

 

خوب .. همانگونه كه ملاحظه فرمودید تمامی این روشها ، كاملا علمی و عملی بوده و دارای درآمدی واقعا تضمینی می باشند . شما با استفاده از هركدام از آنها به زودی طعم درآمد ی بزرگ را خواهید چشید و هیچگونه ضرری برای شما در بر نخواهد داشت. علاوه بر این ما در حال كار بر روی این 400+70 روش  كسب درآمد  هستیم . هر زمان كه درآمدزایی این  روشها نیز بر ما مسلم گردید و خودمان از این  روش های جدید وام كسب كردیم (چون ما فقط روشهایی را داخل سی دی "پی3" قرار می دهیم كه واقعا درآمدزا بوده و خودمان و دیگران قبلا از آنها به درآمد خوبی رسیده باشیم) ، این روشها را نیز به این سی دی اضافه خواهیم كرد و مسلما این روشهای جدید را همراه با هدایای ویژه ، برای خریداران قبلی این سی دی نیز ارسال خواهیم كرد تا به امید خدا همه شما عزیزان بتوانید به صورت مادام العمر  درامد ثابت كسب كنید.

 

 

بسته آموزشی p470

20000 تومان

خرید پستی

دارای شماره ثبت در وزارت ارشاد

شماره ثبت : 12911

شماره پروانه نشر : 3843

تاریخ صدور مجوز : 1388/2/29

این وامها چند صد میلیونی و با یارانه چهار درصد می باشد .

زمان باز پرداخت وامها مدتی بعد از دریافت وام شروع شده و در طی 5 سال این باز پرداخت صورت می گیرد .

طبقه بندی

نویسندگان

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
<

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic