خرید اینترنتی و خرید آنلاین

http://asiapars.uploadasiapars.info/aks/magna/1.jpgمگنا آر ایکس بزرگ کننده آلت مردان محصول آمریکا


افزایش طول آلت مردان تا 7 سانتیمتر و كلفتی آلت تا 2 سانتیمتر با +Magna RX

آیا تا به حال سایز آلت شما افزایش پیدا نكرده و قرص و كرم ها بی نتیجه بوده است؟

آیا تا الان قرص ها و كرم های بسیاری برای افزایش سایز آلت خود امتحان كرده اید؟

جدیدترین و موثر ترین محصول دنیا با نام مگنا آر ایكس شما را نا امید نخواهد كرد

محصولی صد در صد گیاهی و موثر و بی رقیب در افزایش سایز آلت مردان

تنها مگنا آر ایكس نوع آمریكایی اصلی را مصرف كنید و نتیجه بگیرید

در سراسر جهان تا كنون هیچ دارویی مشابه مگنا آر ایكس+ معرفی نشده و این تنها فرمول كشف شده كه قادر است  هر نوع آلتی را از نظر سایز ، طول و ضخامت و كلفتی به شكلی دائمی، سریع ، آسان بی خطر و بدون هر گونه مشكلی افزایش داده و باعث بهبود وضعیت نعوظ و سفتی آلت در هنگام تحریك جنسی شود و بتواند از انزال زود رس جلوگیری نموده و باعث افزایش زمان مقاربت گردد.

شما بیشتر از آن چیزی كه فكر می كنید بدست خواهید آورد!

مگنا آر ایكس+ (+Magna RX) كار بزرگ كردن آلت تناسلی مردان را خیلی سریع و آسان و به شكل غیر قابل باوری انجام می دهد. پزشكان بزرگتر و حجیم تر و سفت و سخت تر شدن آلت تناسلی مردان را امری كاملا ممكن و انجام شدنی می دانند. بسیار حیرت زده می شوید وقتی كه فقط در عرض زمان كوتاه چند هفته ای شاهد افزایش حجم و طول آلت تناسلی خود شوید به نحوی كه تا قبل از استفاده از مگنا آر ایكس+ اورجینال هیچ گاه تجربه نكرده اید. به جرات میتوان ادعا كرد كه در دنیا تنها قرصهای گیاهی مگنا آر ایكس+ انحصارا دارای فرمولی برای پروسه فعال سازی و رشد آلت مردان و همچنین بیشتر كردن میل جنسی و افزایش زمان نزدیكی برای رسیدن به اوج ارگاسم واقعی میباشد .

http://asiapars.uploadasiapars.info/aks/magna/rgj0rr7l5gt6pykwxdq.jpg

http://asiapars.uploadasiapars.info/aks/magna/1.jpg

بزرگ شدن آلت تناسلی كاری غیر ممكن نیست، مـگنااركس این كار را خیلی سریع و آسان و به شكل غیر قابل باوری برای شما انجام میدهد . كمپانی آمریكایی مگنا آر ایكس با اعتماد به نفس بالا و اطمینان از محصول خود در طول سه سال اقدام به معرفی و تبلیغات وسیع و گسترده ای در معروف ترین و معتبرترین مجلات دنیا نموده است. هم اكنون در بیش از 15 مجله تخصصی پزشكی و غیر تخصصی دنیا در هر شماره محصولات مگنا آر ایكس معرفی و فروخته می شود. مگنا آر ایكس در بیش از 214000 سایت اینترنتی خارجی و در 35 كشور در سراسر جهان توزیع و فروخته می شود و تنها مكمل بزرگ كننده آلت تناسلی مردان است كه توسط كمپانی GNC كه یكی از بزرگ ترین شركت های پخش ویتامین ها و مكمل های غذایی در دنیا است عرضه می گردد.
 

مگنا آر ایكس پلاس با فروش میلیونی و تقاضای جهانی برای مگنا آر ایكس این دارو در طی سه سال به شكل یك محصول منحصر به فرد و مشهور نزد متخصصین ، پزشكان و مصرف كنندگان در آمده است. مگنا آر ایكس رتبه پرفروشترین و موثرترین محصول در سال 2010 را به خود اختصاص داده است كه نشان دهنده كارایی و كارآمدی و اثرگذاری این محصول می باشد.

در این سه سال با كاملتر شدن این محصول ابتدا MAGNA سپس MAGNA RX و اكنون جدیدترین محصول با نام  +MAGNA RX به بازار عرضه شده كه به گفته مخترع این محصول دكتر جورج آگوایلار (متخصص بیماری های مجاری ادراری-اورولوژیست) این مكمل در كاملترین وضعیت اثر گذاری خود قرار دارد
به همین دلیل در سال 2008 و 2009 و 2010 عنوان پر فروش ترین محصول جنسی و زناشویی قدر و كارا بازار اروپا و آمریكا به خود اختصاص داده است. مگنا آر ایكس+ یك محصول كاملا گیاهی می باشد كه عوارض مضری بر بدن انسان به دلیل گیاهی بودن وارد نمی كند. این محصول حاوی 60 عدد قرص كه از مواد و گیاهان سرتاسر دنیا كه بر رشد و بزرگ شدن آلت مردان موثر هستند تهیه شده است. این محصول تا كنون در ساتاسر دنیا با فروش بی سابقه خود توانسته مشتریان زیادی جذب كرده و مشكلات كوتاهی و كوچك بودن آلت مردان را حل نماید و باعث رشد آلت مردان شود. با مصرف روزانه این قرص ها آلت مردان كم كم شروع به رشد كرده و بزرگ تر و ضخیم تر می شود و مشكل كوچك بودن آلت از بین می رود.

مگنا آر ایكس به صورت طبیعی و بدون نیاز به استفاده از روشهای فیزیكی و داروهای شیمیایی پر خطر موجب افزایش سایز آلت تناسلی ، افزایش عملكرد نعوظ ، تحریك میل جنسی ، افزایش لذت ارگاسم ، افزایش مدت زمان رابطه جنسی و تقویت حس اعتماد به نفس در مردان شده كه در نهایت موجب رضایت مردان شده است.  آلت تناسلی در مردان مانند هرعضله دیگری در بدن دارای تعداد زیادی سلول  عضلانی  قابل انعطاف و  رگها و عروق خونی بی شمار می باشد كه در طول مدت استفاده از این محصول افزایش جریان خون در سلول های آلت تناسلی باعث افزایش تعداد و حجم عروق خونی و كشش سلولهای عظلانی آن شده كه این امر باعث افزایش كلی در طول ، قطر و اندازه اندام تناسلی در حالت نعوظ میگردد و همچنین افزایش جریان خون در آلت تناسلی مردان منجر به افزایش میل جنسی، افزایش لذت رابطه جنسی و افزایش حجم مایع منی در آنان می شود.

اضافه كردن 3 تا 7 سانتیمتر به آلت تناسلی با مصرف مگنا آر ایكس

نابغه مخترع +MAGNA RX:
در بسیاری از كشور ها تعداد بسیار زیادی دانشكده های پزشكی و تحقیقاتی و تیم های متخصص پزشكی با تست و آزمایش هایی با دقت بسیار بالا در لابراتوارهای پیشرفته با صرف زمان زیاد روی این محصول گزارش كاملی از تایید اثر گذاری مگنا آر ایكس ارائه داده اند و بسیاری از پزشكان در سراسر دنیا این دارو را برای بزرگ كردن آلت های تناسلی مردانه كوچك تجویز می كنند. این محصول توسط دكتر جرج آگوایلار تولید شده است.

  دكتر جورج آگوایلار متخصص بیماری های مجاری ادرار و آلت تناسلی ، كسی كه در طول سی سال بر روی بیش از 70000 بیمار كه دارای مشكلات جنسی و تناسلی بوده اند تحقیق و بررسی كرده است. او برای رفع مشكل كوتاهی آلت مردان فرمول گیاهی موثری اختراع و به ثبت رساند كه اكنون بعد از تغییرات جدیدتری برای اثر پذیری بیشتر این محصول با نام مگنا آر ایكس+ ارائه شده است.

او عضو دو كالج اورولوژی میباشد و نظارت و سرپرستی بیش از 46 پزشك متخصص را به عهده دارد و همچنین در گذشته سمت مدیر كل      انجمن اورولوژی را دارا بوده است.
پس از سالها تحقیق و تفحص در كمتر از 5 سال پیش دكتر جورج آگوایلار از كشف یك      فرمول خارق العاده و حیرت انگیز پرده برداشت . این كشف اكنون به نام +MAGNA RX      شناخته شده كه به راحتی در دستان شما قرار دارد. این محصول باعث افزایش طول و      كلفتی آلت مردان می شود. و باعث بزرگتر شدن آلت شما به صورت دائمی و بدون      بازگشت می شود

.

خصوصیات داروی 100% طبیعی و گیاهی مگنا آر ایكس:

1- داری فرمولاسیونی      100% گیاهی و جدید

2-  می توانید استرس      ناشی ازنارضایتی شریك جنسی خود را از بین ببرید , در روابط جنسی خود با اعتماد      به نفس باشید و از زندگی خود لذت كامل را ببرید.

3- پایانیست به تمام      نگرانی های شما درمورد مقاربت.

4-  افزایش دادن سایز      طول آلت مردان حداكثر تا 7 سانتی متر و      كلفتی تا 1.7 الی 2 سانتیمتر ، بطور دائم      و بدون عوارض جانبی

5-       افزایش طول و ضخامت آلت به اندازه  7      سانتی متر

6- دارای      گواهی از FDA آمریكا و GMP اروپا

7- افزایش رقبت و لذت جنسی زن بخاطر افزایش سایز آلت مرد

8- افزایش دیر انزالی طبیعی در مردان

9- افزایش میل به رابطه و شق شدن آلت حتی بعد از انزال به صورت طبیعی

10- مكملی كه با بالا      بردن توان و استقامت جسمی ، خستگی و فرسودگی بعد از مقاربت را از شما میگیرد و      شما را شاداب و با قدرت نگاه میدارد.

11- با بالا بردن      اعتماد به نفس شما درمقاربت, ایجاد حس آرامش روحی قبل و هنگام مقاربت و جلو      گیری از انزال زود رس به شما و شریك جنسی شما بالاترین حس لذت را هدیه میدهد.

12- با بالا بردن زمان      سفتی آلت و مدت زمان شق شدگی حتی بعد ازحالت نعوظ و تحریك جنسی باعث بالا رفتن      مدت زمان مقاربت و ایجاد بالاترین لذت جنسی برای زنان می شود.

13- ارگاسم واقعی را به      شریك جنسی شما هدیه می كند.

14- دیگر احتیاجی به      مصرف داروهای شیمیای 100% مضر نخواهید داشت. این دارو باعث بالارفتن طپش قلب ,      سردرد , آلرژی و.... نمی شود.

15- دارویی جدید بدون عوارض جانبی و صد در صد گیاهی

16- هرآنچه شما برای یك      مقاربت بدان فكر می كنید را یكجا دارد.

17- فقط برای چند هفته      و دیدن اثرآن ابتدا این شما هستید كه حیرت زده می شوید.

18- قدرت و تمایلات      جنسی شما را جند برابر میكند.

19- انحصارا دارای      فرمولی هم برای قوی كردن توان جسمی و بالا بردن و فعال سازی میل جنسی و هم برای      افزایش زمان نزدیكی برای رسیدن به ارگاسم واقعی و هم برای سفت كردن و سفت نگه      داشتن آلت تناسلی در هنگام نزدیكی مخصوصن بعد از انزال و هم برای بزرگ كردن آلت      تناسلی می باشد.

20-  جلوگیری و درمان      دائمی  زود انزالی (انزال زود رس)

21-  افزایش میل ، قدرت      و كیفیت رابطه جنسی

22- ایجاد سفتی آلت در حالت نغوظ و ایجاد دیر انزالی بیشتر در مرد بدون استفاده از      قرص یا اسپری دیر انزالی

23- جلوگیری از انزال      زود رس و افزایش زمان نزدیكی و مقاربت.

24-  بدون عوارضی چون      تپش قلب ، چاقی و اضافه وزن یا ناراحتی های پوستی و گوارشی و ...

25- افزایش شق شدگی و      سختی آلت تناسلی هنگام نعوظ و تحریك جنسی

26- تایید شده از طرف      پزشكان و متخصصان و FDA آمریكا

27-  تولید شده در      مدرنترین لابراتوآرهای دنیا بوسیله پرسنل متخصص

28- تولید شده از      بهترین نوع مواد طبیعی و بدون هیچگونه عوارض جانبی

نمودار مصرف مگنا آر ایكس (برای      دریافت حداكثر نتیجه):

نمودار زیر اثرگذاری مگنا آر ایكس را در طول      مدت مصرف نشان می دهد. این نمودار از روی آزمایش های بالینی بر روی بیش از      10000 بیمار (ده هزار بیمار) از سراسر دنیا رسم شده است.

جدول تركیبات مگنا آر ایكس+:

نوع تركیبات و مقدار بكار رفته مواد در فرمول      مگناركس كاملا انحصاری بوده و در نوع خود بی نظیر است. تركیبات بكار رفته در      فرمول مگناركس كاملا طبیعی بوده و از بهترین نوع مواد خام دنیا تهیه شده است.

جدول زیر حاوی مقدار و نوع مواد و تركیبات      موجود در قرصهای مگناركس می باشد:

تشخیص مگنا آر ایكس نوع اصلی از نوع      تقلبی :

خرید و مصرف تقلبی این محصول گذشته از نداشتن      هیچ گونه اثر و فایده ای باعث ضرر مادی و روحی شده و موجب بیماری جسمانی نیز می      شود. بنابر این تشخیص تقلبی یا اصل بودن این محصول تبدیل به موضوعی بسیار مهم و      غیر قابل اجتناب در زمان خرید می گردد. در راستای همین امر و آگاه كردن مصرف      كنندگان محترم از اصل یا تقلبی بودن محصول، نكاتی را گه به شما در تشخیص این      موضوع كمك می كند به همراه تصاویری گویا در زیر آورده شده است. امید است كه بعد      از مطالعه اقدام به خرید نموده و جدا از خرید محصولات بدون هولوگرام اجتناب      كنید.

(عكس های زیر مربوط به محصول مگنا آر      ایكس موجود در این فروشگاه می باشد)

(مگنا آر ایكس اصل آمریكا را از ما      بخواهید)

(محصول اصل آمریكا      همراه هولوگرام)

تمام      محصولات كمپانی مگناركس از سال 2010 دارای هولوگرام اختصاصی این كمپانی می      باشد. این هولوگرام كاملاً غیرقابل تقلید و سه بعدی بوده و رنگ پس زمینه آن یكی      از تنهای رنگ بنفش می باشد كه برروی آن لوگوی اختصاصی مگناركس و در پس زمینه آن      نام دكتر جورج آگوایلار حك شده است.
 

روش      1: درب قوطی نوع اصلی با شیرینگ      شفاف پوشیده و پلمپ شده و بر روی آن نوشته زیر حك (نوشته) شده است.

SEALED FOR YOUR PROTECTION

http://asiapars.uploadasiapars.info/aks/magna/1o9jxz.jpg

روش 2: در داخل قوطی همراه 60      عدد قرص یك عدد رطوبت گیر سیلیكاژل قرار دارد.

http://asiapars.uploadasiapars.info/aks/magna/blh60shq0vy5.jpg

روش 3: بر روی قوطی مگنا آر      ایكس اصلی شماره سریال ساخت و باركد محصول و همچنین تاریخ تولید و انقضاء قرار      دارد.

http://asiapars.uploadasiapars.info/aks/magna/hgh2jhu.jpg

همچنین باركد محصول ما را می توانید در سایت زیر پیگیری نمایید تا      از اصل بودن محصول ما مطمئن باشید.

http://www.gepir.org

روش      4: مگنا آر ایكس نوع اصلی دارای هولوگرام در قسمت كنار باركد می      باشد.

http://asiapars.uploadasiapars.info/aks/magna/4(1).png

روش 5: مگنا آر ایكس نوع اصلی      به شكل كپسول نمی باشد بلكه به صورت قرص هایی است كه از لحاظ شكل مثل كپسول می      باشند كه در شكل قسمت بالا نیز معلوم است. علت این امر به این دلیل است كه      تولید محصولات تقلبی به شكل كپسول آسان است و بنابر این محصول اصلی به شكل قرص      می باشد.

روش مصرف:

طبیعی است كه پتانسیل حداكثر رشد و نتایج      مشاهده شده در افراد مختلف ممكن است متفاوت باشد و بستگی زیادی به سن ،وضعیت      جسمانی، سابقه پزشكی و بهداشت عمومی فرد دارد لذا مطابق با هر نوع طرح مصرف      نتایج به دست آمده بستگی زیادی به ثبات و ادامه استفاده از طرح مصرف انتخاب شده      دارد.
هر چند كه این محصول ١٠٠% طبیعی و گیاهی بوده و فاقد مواد شیمیایی مضر میباشد      با این حال از مصرف بیش از حد توصیه شده خودداری نموده و یكی از طرح های      پیشنهادی زیر را بعنوان طرح مصرف انتخاب نمایید.

زمان مورد نیاز برای گرفتن نتیجه كامل از این      محصول دو تا چهار ماه بوده كه سن ، وضعیت جسمانی ، سابقه پزشكی و بهداشت عمومی      فرد تعیین كننده طول دوره درمان وی میباشد.

+MAGNA RX  فقط برای مردان بالای ١٨ سال بوده      و لذا مصرف آن توسط افراد زیر ١٨ سال و بانوان ممنوع می باشد.
از مصرف نامرتب و قطع مصرف قبل از پایان دوره تعیین شده خودداری نمایید.

قرص ها را با توجه به جدول زیر مصرف نمایید و      هر قرص را با یك لیوان آب میل نمایید.

بالای                  40 سال 28 تا                  40 سال 18 تا                  28 سال وزن                  بدن فرد
روزانه                  4 عدد روزانه 3 عدد روزانه 2 عدد تا 75 كیلوگرم
روزانه 4 عدد روزانه 3 عدد روزانه 2 عدد 75 تا 100                  كیلوگرم
روزانه 4 عدد روزانه 4 عدد روزانه 4 عدد بالای 100                  كیلوگرم
» قیمت: 119,500 تومان

طبقه بندی

نویسندگان

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
<

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic